Будівельна компанія «Княжий Галич»

Про компанію

Будівельна компанія «Княжий Галич» заснована у 2008році.
Свою діяльність здійснює в різних напрямках будівельної діяльності:

 • - житлові будинки;
 • - об’єкти соціальної інфраструктури (лікарні, адміністративні приміщення, допоміжні приміщення);
 • - торгово-розважальні комплекси;
 • - промислові об’єкти;
 • - об’єкти альтернативної енергетики;
 • - спортивні об’єкти (стадіони з натуральним газоном, міні-футбольні поля з влаштуванням штучної трави);
 • - спортивні майданчики з поліуретановим покриттям;
 • - дитячі майданчики.

Крім цього компанія має власні виробничі приміщення по виготовленню бетонних та металічних виробів для промислового та декоративного використання.

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

ЯКІСЬ -
НА ВИСОТІ
ЗАВЖДИ
ШВИДКО І ВЧАСНО
ТІЛЬКИ
ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ
ДОСТАВКА
В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ

Сучасний спортивний майданчик:
"Мрія чи реальність?"


Міні-футбольний майданчик - найпопулярніший вид спортивних площинних споруд в Україні. І це не дивно, адже футбол - спорт № 1 у світі.

Побудувати футбольне поле коштує значних інвестицій, та й не кожні любителі футболу зможуть відбігати всю гру на великому полі. Міні-футбольний майданчик - оптимальне рішення, грати в футбол можна цілий рік.

Найпоширеніше і профільне покриття для міні-футболу - штучна трава. У бюджетних варіантах як покриття використовується - асфальт, але тут є великий поріг травматизму.

Штучна трава являє собою рулонний матеріал, який складається з поліетиленових волокон (з висотою ворсу 40-65мм), що імітують стеблини трави, вплетених у еластичну латексну основу.

Тільки це покриття дозволяє при мінімальному догляді експлуатувати трав`яне поле цілий рік. Покриття відповідає всім необхідним ігровим вимогам стосовно жорсткості, щільності та висоти «травинок».

Окрім вже згаданих, штучне трав`яне покриття має ще цілий ряд переваг, серед них:

 • гра за будь-яких погодних умов;
 • надійність та зносостійкість. Середньостатистичний термін експлуатації штучної трави – 10 років
 • високоякісний ворс.
 • безпечність. Однією з найважливіших вимог до штучного трав`яного покриття є можливість гравця безпечно виконувати повороти та інші маневрування на ньому. Сучасне штучне покриття знижує до мінімуму ризик травмування чи пошкодження гравця при падінні.

Якість спортивного майданчика чи поля, зокрема зі штучним трав`яним покриттям, або залишається однаковою або погіршується в залежності від якості виконаних робіт з влаштування трави та підготовки основи. Тому при виборі компанії на виконання робіт з постачання та влаштування покриття радимо звертатися до спеціалістів.

Наша компанія заснована у 2008 році та має багаторічний досвід у будівництві, зокрема спортивних майданчиків. За роки роботи влаштовано більш як 50 майданчиків з синтетичним покриттям. Виготовлення проектно-кошторисної документації проводять ліцензовані спеціалісти. Ми готові здійснити для Вас будівництво майданчика як з «нуля» так і влаштувати покриття на підготовлену основу. Для влаштування покриття ми використовуєм «штучну траву» найкращих світових, яка сертифікована FIFA, відповідає Стандарту ІSO 9001: 2008 та відповідно до висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи - встановленим медичним критеріям та вимогам діючого санітарного законодавства України.

Досконале знання ринку, досвід та кваліфікація дозволяють пропонувати нашим клієнтам найкраще з можливого на сьогоднішній день! Працюючи з нами, Ви гарантовано отримаєте сучасне футбольне поле, що відповідає стандартам якості, прийнятим у сфері будівництва спортивних споруд.

НАША АДРЕСА


7100, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ., ГАЛИЦЬКИЙ Р-Н, м.ГАЛИЧ, ВУЛИЦЯ Н.ВІВЧАРЕНКО, 29

У вас є запитання?
Передзвоніть нам!

(067) 342-24-30
ЗАКАЗ ДЗВІНКА
Наші менеджери передзвонять вам.
Відправити
100% гарантія безпеки
ваших данныхЗАЯВКА ВІДПРАВЛЕНА
Наші менеджери передзвонять вам
найближчим часом